Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik techniczny

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4175
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa techniczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy pracownika obsługi technicznej.
Dołącz do naszego zespołu!
Gdańska Galeria Miejska poszukuje do zatrudnienia na umowę o pracę pracownika obsługi technicznej. Planowany czas rozpoczęcia pracy na stanowisku – od 1 lipca 2023.

OPIS STANOWISKA
1. Wykonywanie prac związanych z obsługą techniczną wystaw i wydarzeń organizowanych przez Gdańską Galerię Miejską w oddziałach i poza nimi (przygotowywanie pomieszczeń do wystaw, montaż i demontaż urządzeń technicznych, montaż i demontaż dzieł sztuki, obsługa techniczna wernisaży i innych wydarzeń).
3. Dokonywanie zakupów sprzętu technicznego i narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do należytego funkcjonowania Galerii.
4. Wykonywanie drobnych remontów i bieżących napraw w Galerii.
5. Wykonywanie innych zleconych prac fizycznych.

OFERUJEMY:
1. Zamierzamy zatrudnić osobę na podstawie umowy o pracę na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy (głównie praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00) od 1 lipca 2023 roku (lub zgodnie z dostępnością kandydata).
2. Wynagrodzenie zasadnicze 4.175 zł brutto. Pozostałe składniki wynagrodzenia (dodatek za wysługę lat, nagrody uznaniowe i jubileuszowe) zgodnie z Rozporządzeniem MKiDN z dnia 22 października 2015 r. w sprawie wynagradzania pracowników instytucji kultury.
3. Stabilne warunki zatrudnienia, terminowe wypłaty wynagrodzenia, miejsce i narzędzia do wykonywania pracy.
4. Możliwość rozwoju poprzez szkolenia kierunkowe.

WYMOGI WOBEC KANDYDATÓW
1.Wykształcenie średnie.
2.Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz podstawowych urządzeń oświetleniowych, nagłośnieniowych i multimedialnych.
3. Prawo jazdy kat. B.
4. Umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności Excel i Word.
5. Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej i na wysokości powyżej 3 metrów.
6. Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 do 1kV lub gotowość ich zdobycia na koszt pracodawcy.
7. Mile widziane będzie dysponowanie własnym samochodem (gwarantowany zwrot kosztów użytkowania w celach służbowych w uzgodnieniu z pracodawcą).

 
Informacje o firmie

Gdańska Galeria Miejska to samorządowa instytucja kultury założona w 2009 roku, na którą składają się trzy odziały: GGM1 z siedzibą przy ulicy Piwnej, GGM2 przy ulicy Powroźniczej oraz Gdańska Galeria Güntera Grasa -  4G, znajdująca się na rogu ulic Szerokiej i Grobli I. Trzy przestrzenie zlokalizowane w niewielkiej odległości od siebie w Głównym Mieście spełniają funkcję miejskich salonów, w których progresywna, często eksperymentalna sztuka współczesna łączy się z namysłem nad szeroko pojętą kulturą i społeczeństwem.

Nazwa Gdańska Galeria Miejska buduje perspektywę spojrzenia na jej działalność́, lokując je na poziomie miasta. Dedykowana jest szczególnie twórcom, aktywistom, teoretykom, naukowcom, młodzieży, studentom, osobom starszym, a szerzej – użytkownikom miasta Gdańsk. Jej aktywność nie ogranicza się zasięgiem jedynie do lokalnego kontekstu, ale poprzez liczne ogólnopolskie i światowe relacje wchodzi w twórczy dialog z najnowszymi trendami myśli artystycznej i humanistycznej.

W kręgu obecnych zainteresowań zespołu galerii znajdują się m.in. punkty styku literatury i sztuk wizualnych, najnowsza, nieopisana dotąd historia sztuki Gdańska, dotycząca ostatnich 30-40 lat, jak również promocja artystów Trójmiasta. Galeria stara się żywo reagować na zachodzące zmiany w tkance społecznej i artystycznej Polski i zagranicy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza zakres danych wskazanych w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1976 r. Kodeks pracy, do celów rekrutacyjnych.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65318361
  • Data wprowadzenia: 15.05.2023
  • Aktualizacja: 15.05.2023
Wróć do góry