Pracownik Techniczny

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nazwa stanowiska: Pracownik Techniczny
Miejsce pracy: Gdynia – ul. Hutnicza 15B / Hutnicza 19
Zakres obowiązków:
  • Naprawa urządzeń i sprzętów znajdujących się w Organizacji;
  • Przeprowadzanie drobnych prac remontowo-budowlanych w Organizacji;
  • Nadzór nad stanem technicznym budynków i terenów przynależnych w Organizacji;
  • Usuwanie awarii, usterek oraz wykonywanie zleconych prac technicznych w budynkach i na terenach Organizacji;
  • Zakup materiałów niezbędnych do realizacji zleconych prac;
  • Ścisła współpraca z innymi działami i zapewnienie wsparcia technicznego;
  • Praca zgodnie z ustalonym harmonogramem.
Oczekiwania:
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (8-16 oraz 16-22);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dokładność, staranność i sumienność:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
Oferujemy:
  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska;
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia;
  • Uczestnictwo w ambitnych projektach;
  • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów.
Benefity:
  • Możliwość nabycia karty sportowej;
  • Zniżki na firmowe produkty;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Brak dress code’u;
  • Darmowy parking dla pracowników;
  • Kawa/herbata;
  • Wypasione czwartki;
  • Spotkania integracyjne.
Informacje o firmie
Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 16.04.2024