Pracownik usług czystościowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Publiczne Przedszkole Rozgwiazda w Kowalach przy ul. Skromna 2 zatrudni pracownika do pomocy w utrzymaniu czystości budynku przedszkola.

Obowiązki:
  • Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem czystości w przestrzeniach biurowych, sanitarnych, oraz innych miejscach przedszkolnych,
  • Odpowiedzialność za sprzątanie i utrzymanie porządku w wyznaczonych obszarach zgodnie z ustalonym harmonogramem,
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest konieczne
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • Dostępność do pracy w godzinach ustalonych zgodnie z harmonogramem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

 Prosimy o kontakt oraz składanie swoich aplikacji pod adres e-mail : [ukryte]