Pracownik wspierający w sklepie rowerowym

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3000 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Praca dla energicznej i uczciwej osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Zadania na tym stanowisku to;
- wyprowadzanie i wprowadzanie ze sklepu i do sklepu rowerów przeznaczonych na serwis;
- przekazywanie części do serwisu oraz rowerów między sklepem a warsztatem;
- etykietowanie towarów z dostaw i wykładanie na ekspozycję;
- kompletacja, pakowania i nadawanie przesyłek z zamówieniami wysyłkowymi;
- utrzymywanie porządku w sklepie, gospodarowanie tekturą i złomem;
- przygotowywanie nowych rowerów do złożenia przez mechaników;
- kontakt z magazynem oddalonym o 150m;
- drobne zadana zaopatrzeniowe;

W przesyłanym CV prosimy zamieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Aktualizacja: 26.02.2024