Pracownik ziemno-brukarski z niemieckim

Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
14200 - 17000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ogrodnictwo / Florystyka,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Zapraszamy do dołączenia do naszej renomowanej niemieckiej firmy specjalizującej się w systemach zabezpieczeń przeciwpowodziowych na stanowisku Pracownika ziemno-brukarskiego. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wiele dodatkowych korzyści:
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka brutto w przedziale od 17 € do 20 € za godzinę, wraz z dodatkami i dietami.
  • Stabilne zatrudnienie: Niemiecka umowa o pracę na czas długoterminowy, nawet na kilka lat.
  • Benefity finansowe: Dodatki i premie inflacyjne, a po roku zatrudnienia - 25% dotacji na zakładowe programy emerytalne.
  • Podróże służbowe: Zjazdy do Polski co 6-8 tygodni, umożliwiając zachowanie bliskiego kontaktu z rodziną.
  • Dodatek roczny: Dwa razy w roku dodatkowe wypłaty po 1000 euro.
  • Bezpłatne zakwaterowanie: Zapewniamy wygodne i bezpłatne mieszkanie.
Obowiązki:
  • Wykonywanie różnorodnych prac rolniczych, brukarskich, ziemnych i ogrodniczych.
  • Spulchnianie, ładowanie, transportowanie, układanie i zagęszczanie mas gruntowych przy pomocy specjalistycznych maszyn i pojazdów.
  • Budowa dołów, rowów, szybów, nasypów i innych obiektów ziemnych.
Wymagania:
  • Ukończone szkolenie zawodowe w jednym z zawodów: rolnik/ogrodnik, pracownik ziemny, operator maszyn lub budowniczy systemów wodnych.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się na budowie.
  • Doświadczenie zawodowe będzie mile widziane.
Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numer [ukryte] . Jeśli nie możemy odebrać, wystarczy wysłać SMS o treści „ZIEMNE” – na pewno oddzwonimy!