Praktykant do działu prawnego

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / staż
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków:
  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii, w tym redagowanie pism procesowych, sporządzanie i analiza umów, przygotowywanie dokumentacji w postępowaniach rejestrowych, redagowanie opinii prawnych.
Wymagamy:
  • statusu studenta IV lub V roku prawa lub aplikanta I lub II roku aplikacji radcowskiej lub adwokackiej;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowania, punktualności oraz dobrej organizacji czasu pracy.
Gwarantujemy:
  • wynagrodzenie za odbycie praktyk w wysokości uzależnionej od ilości godzin praktyki;
  • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze i w przyjaznej atmosferze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego z wielu dziedzin prawa u boku doświadczonych prawników przy obsłudze prawnej Klientów kancelarii;
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia i odbycia aplikacji po zakończeniu praktyki dla wybranych osób, spełniających kryteria Kancelarii.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres [ukryte] .

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63628110
  • Data wprowadzenia: 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 574
  • Wyświetleń na liście: 6 277