Praktykant w Dziale Księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Jesteśmy zespołem profesjonalistów i chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego szukamy osób otwartych i chętnych do nauki. Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie w Księgowości to zapraszamy:

                                            Praktyki / Staż w Dziale Księgowości

                                               Lokalizacja: Gdynia, Kielecka 2

Kluczowe zadania:
  • wstępna weryfikacja faktur zakupowych pod kątem poprawności formalnej
  • analiza dokumentów zgodnie z przepisami o rachunkowości
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji bieżących zadań
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • dokładności i skrupulatności
  • komunikatywności i dyspozycyjność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
To co oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowości
  • wsparcie opiekunów, wymianę doświadczeń i wiedzy
  • przyjazną atmosferę
  • płatny staż
Zaaplikuj i porozmawiajmy.

Informacje o firmie

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 160 lat! Zatrudniamy obecnie ponad 300 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.
Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy. Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 7 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami. Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska.
Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.
Współpracujemy z zagranicznymi partnerami z ponad 100 krajów świata, liczba naszych kontrahentów krajowych i zagranicznych przekracza 5 tysięcy. Wysoka jakoś usług potwierdzona jest licznymi certyfikatami, m.in.: ISO 9001-2015, WSK, AEO.

Aktualizacja: 26.05.2023