Praktykant/ka - dział finansowy

Ogłoszenie mini
Gościcino ul. Klimka 10 Gościcino ul. Klimka 10 Praktykant/ka - dział finansowy Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Kontroling
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Dołącz do nas jeżli:
  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia w obszarze finansowym
  • jesteś osobą skrupulatną, zorganizowaną, dokładną
  • lubisz pracę z ludźmi
Twoje zadania:
  • wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach
Oferujemy:
  • pełne wdrożenie w przyjaznej atmosferze :)
  • zdobycie wiedzy z zakresu obiegu dokumentów, podstawowych zagadnień finansowych
Mijesce odbywania praktyki: Gościcino

Informacje o firmie
Promeco Group - jesteśmy producentem kontraktowym wysokiej jakości systemów i usług elektromechanicznych dla wiodących marek. Z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku, pozostajemy firmą rodzinną, stawiając zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Nasze jednostki operacyjne znajdują się w Finlandii i Polsce.

Szukasz środowiska pracy, w którym Twoje pomysły są doceniane, Twój rozwój jest wspierany, a Twój głos jest słyszany? Nie szukaj dalej! Jesteśmy firmą, która zobowiązuje się do zapewnienia kultury pracy zorientowanej na pracowniku, która priorytetowo traktuje Twój rozwój zawodowy i ogólne samopoczucie.

Aktualizacja: 03.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Rekrutacja

r...@prome... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gościcino ul. Klimka 10 Gościcino ul. Klimka 10