Praktykant/ka w Biurze Zgodności

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Praktykant/ka w Biurze Zgodności Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach administracyjno-biurowych;
  • Opis dokumentacji;
  • Archiwizacja oraz skanowanie umów i dokumentów;
  • Budowa rejestrów i repozytoriów plików;
  • Redakcja dokumentacji wewnętrznej;
  • Przygotowywanie prasówek prawnych;
  • Prowadzenie witryny biura.

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci takich kierunków jak: administracja);
  • Znajomość narzędzi MS Office;
  • Dobra organizacja pracy własnej, łatwość w ustalaniu priorytetów;
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne;
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu.

To oferujemy:
  • Współpracę w ramach 2 lub 3 miesięcznych bezpłatnych praktyk;
  • Możliwość uzyskania referencji lub zaświadczenia po odbytej praktyce;
  • Wsparcie opiekuna i możliwość pracy pod okiem doświadczonych specjalistów;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazny i zgrany zespół - stawiamy na budowanie relacji oraz dbamy o to, aby każdy w zespole czuł się dobrze;
  • Dobrze skomunikowane, nowoczesne biuro w Olivia Business Centre.