Praktykant/ka w dziale HR

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Administracja,
Kadry / HR
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Praktykanta/ki w dziale HR

Oferujemy
  • możliwość poznania specyfiki pracy w Agencji Pracy Tymczasowej;
  • miłą i przyjazną atmosferę;
  • możliwość odbycia bezpłatnych praktyk
  • gwarancję zatrudnienia po otrzymaniu pozytywnej oceny stażu
Zadania
  • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy poprzez m.in.
  • zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach pracy, w mediach społecznościowych,
  • kontakt z rynkiem pracy: Urzędy Pracy, Młodzieżowe Biura Pracy
  • udział w targach oraz giełdach pracy
  • aktywny udział w realizowanych procesach rekrutacyjnych
  • selekcja aplikacji
  • kontakt telefoniczny z kandydatami – przeprowadzanie wstępnych rozmów;
  • kontakt telefoniczny i osobisty z klientami;
  • bieżąca obsługa kandydatów - przedstawianie aktualnych ofert
  • prace biurowe - archiwizacja, zestawienia, grafiki i inne.
Oczekujemy
  • zainteresowania w obszarach HR, psychologii lub socjologii;
  • gotowości do nauki;
  • motywacji do pracy;
  • komunikatywności;
  • otwartości na nowe doświadczenia;
  • znajomości MS Office
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62797587
  • Data wyróżnienia: 18 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 18 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 449
  • Wyświetleń na liście: 9 605