Praktyki w finansach (bezpłatne)

Firma
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Zapraszamy do realizacji bezpłatnych praktyk w Clickowym zespole finansów i księgowości! ;)
Potrzebujemy osoby, która tymczasowo wesprze nas w realizacji wybranych zadań z obszaru finansów i księgowości.

Zadania, jakie możesz u nas zrealizować w czasie praktyk:
  1. wystawianie faktur sprzedaży,
  2. importowanie dokumentów do programu księgowego + weryfikacja poprawności danych,
  3. księgowanie wybranych dokumentów w systemie księgowym,
  4. monitoring płatności (kontakt mailowy),
  5. inne zadania wspierające dział.

Potrzebujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • studiujesz ekonomię/rachunkowość/finanse i masz do zrealizowania obowiązkowe praktyki zawodowe,
  • znasz podstawy Excela,
  • znasz rachunkowość na poziomie podstawowym,
  • znasz j. angielski na poziomie B2 (mile widziane).

Proces rekrutacyjny, jaki zaplanowaliśmy jest bardzo prosty:
  1. Krótka rozmowa telefoniczna z Kasią (HR & Recruitment Specialist) - podczas rozmowy Kasia opowie Ci więcej szczegółów o tym, jak będzie przebiegać nasz proces.
  2. Stacjonarne spotkanie rekrutacyjne – zaprosimy Cię do naszego biura. Spotkasz się z Olą (Accounting Coordinator) i Kasią (HR & Recruitment Specialist). Podczas spotkania poprosimy Cię o wykonanie przykładowego zadania zbliżonego do tych, jakie będziesz wykonywać jako praktykant/praktykantka.
Po spotkaniu przygotujemy dla Ciebie informację zwrotną.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku (Al. Grunwaldzka 413, 80-309 Gdańsk). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu pracy i/lub wyrażonej przez Ciebie zgody. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Jeśli chcesz wycofać zgodę lub zrealizować inne przysługujące Ci prawa, wyślij wiadomość na adres rekrutacja@clickmeeting.com. Ponadto, jeśli wyrazisz na to zgodę, możemy stosować procesy oparte na profilowaniu w celu wsparcia procesu rekrutacji. Profilowanie w przypadku rekrutacji polega na mierzalnej i obiektywnej ocenie Twoich kwalifikacji, umiejętności lub innych cech, które są istotne przy danym procesie rekrutacyjnym za pomocą ustawionych filtrów (tagów). Tak rozumiane profilowanie nigdy jednak nie prowadzi do automatycznego podejmowania przez nas decyzji o wyborze kandydata do pracy na dane stanowisko i jest tylko jednym z elementów procesu rekrutacyjnego. Twoje Dane Osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przez okres niezbędny dla celów obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacyjnym, tj. przez 3 lata, a jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie swoich Danych Osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji wtedy nie krócej niż okres obowiązywania udzielonej przez Ciebie zgody. Wszelkie pozostałe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych uzyskasz na stronie https://legal.clickmeeting.com/pl/privacy-security-pl/privacy-policy-pl/.

Aktualizacja: 21.02.2024