Prawnik/ Asystent Prawny

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa klientów Kancelarii
  • sporządzanie, weryfikacja i składanie wniosków do organów publicznych
  • zarządzanie, prowadzenie i bieżąca aktualizacja spraw Kancelarii (w szczególności dbanie o dokumentację)
  • współpraca/stały kontakt z podmiotami zewnętrznymi zarówno polskimi jak i zagranicznymi (np. firmami, urzędami i innymi instytucjami) i nadzorowanie spraw z nimi związanymi, łącznie z wizytami w urzędach
  • bieżące raportowanie prowadzonych spraw

Nasze wymagania:
  • umiejętność wyszukiwania i analizowania przepisów prawnych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • skuteczność i samodzielność w działaniu
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i budowanie dobrych relacji
  • wysoka kultura osobista i dbałość o schludny wygląd zewnętrzny

Oferujemy:
  • stabilne i długoterminowe warunki zatrudnienia
  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole doświadczonych i pomocnych współpracowników
  • pracę w nowoczesnej Kancelarii w doskonałej lokalizacji - Plac Unii w Gdyni
Informacje o firmie
Kandydat idealny dla nas to osoba dobrze zorganizowana, komunikatywna, skupiona na działaniu, która chce rozwijać swoją karierę zawodową w zakresie prawa i administracji.

Specjalista/Specjalistka, który skrupulatnie podchodzi do swoich obowiązków.

MIGRANT & GRIFFIN  kancelaria prawna
Pomagamy w procesie legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce.
Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy i kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji, weryfikujemy aktualny status wniosków, kontrolujemy terminy oraz kontaktujemy się z urzędami.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kancelaria Prawna Migrant Griffin

o...@migra... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Władysława IV 42/21