Prawnik - Pisanie wniosków w kancelarii Upadłościowej Gdynia

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Szanowni Państwo,

Kancelaria Polskie Upadłości Konsumenckie pod marką PUKPUK.PL poszukuje:

Osób z wiedzą merytoryczna i doświadczeniem w zakresie pisania upadłości konsumenckich a także mile widziane z umiejętnościami sprzedażowymi która w swoim doświadczeniu ma przygotowywanie wniosków o upadłość konsumencką

Miejsce pracy
-  stacjonarnie Gdynia a także jest możliwość częściowo zdalnie

Wymagania:
- znajomość branży Upadłości konsumenckie (doświadczenie zawodowe przy pisaniu wniosków oraz mile widziane w obsłudze po upadłościowej)

Oferujemy:
- Wynagrodzenie podstawowe + WYSOKIE prowizje
- prace stacjonarna z możliwością cześciowo pracy zdalnej

Obowiązki:
- obsługa sieci
- obsługa i przygotowywanie wniosków klienta
- merytoryczne sprawdzanie wniosków do złożenia w sadzie
- obsługa po upadłości

Informacje o firmie
Nasze kancelarie specjalizującą się w obszarze upadłości konsumenckiej. Szukamy osób które podejmą z nami długoterminową współprace przy obsłudze spraw naszych klientów.

Prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na wskazany adres mailowy tytułem Praca

Aktualizacja: 21.03.2024