Prawnik - Radca prawny/Adwokat

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z RODO bardzo proszę, aby przesyłać aplikacje za pomocą formularza: https://roedl.elevato.net/pl/prawnik-radca-prawnyadwokat,ja,3199

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego
- aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych
- budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami w Polsce i za granicą
- prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków umów (często w języku obcym)
- sporządzanie pism i dokumentacji, występowanie przed sądami i urzędami
- samodzielna realizacja zleceń

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
- tytuł radcy prawnego/adwokata
- kilkuletnie doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w tym spółek prawa handlowego
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca z międzynarodowymi klientami)
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- atutem będzie doświadczenie w zakresie prawa energetycznego
- umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
- wysoka kultura osobista i zaangażowanie
- punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań

OFERUJEMY
- rozwój w różnych obszarach prawa, doskonalenie posiadanych umiejętności oraz pozyskanie nowej wiedzy
- możliwość budowania swojej marki, promowania siebie i organizacji m. in poprzez możliwość przygotowywania publikowanych artykułów
- pracę przy międzynarodowych projektach prawnych w zespole najlepszych prawników, radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych
- możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy
- współpracę z innymi liniami biznesowymi (Outsourcing finansowy i kadrowo-płacowy, Kancelaria podatkowa, Audyt) przy interdyscyplinarnych projektach
- różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
- program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna)
- opieka psychologa 24/7 dla pracownika oraz członków rodziny na platformie EAP
- dwa dni w roku dodatkowo wolne
- możliwość pracy w modelu hybrydowym
- możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

Informacje o firmie
Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy ponad 100 biur w blisko 50 krajach. Od ponad 30 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym, prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów, takich jak Diamenty Forbesa 2023, The Legal 500 czy ITR World Tax. Znajdziecie nas także w rankingach dziennika Rzeczpospolita oraz Dziennika Gazeta Prawna.

W naszej organizacji wiemy, jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Rödl & Partner w Polsce , na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Rödl & Partner w Polsce, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie 3 lat od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: gdpr.rekrutacja@roedl.com lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Aktualizacja: 04.01.2024