Produkcja branża automotive - praca od zaraz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla naszego Klienta z przemysłu samochodowego szukamy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

Zakres obowiązków:
  • Proste czynności montażowe i produkcyjne
  • Kontrola jakości półproduktów i gotowych wyrobów
  • Skręcanie, montowanie elementów
  • Pakowanie oraz kontrola produktów
  Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej
  • Zdolności manualnych
  • Wytrwałości i chęci do pracy
  Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zobaczenia całej firmy przed rozpoczęciem pracy i podpisaniem umowy
  • Pracę od zaraz
  • Kompleksowe wdrożenie do nowej pracy
  • Uznaniowy system premiowy
  • Darmowe napoje na kantynie oraz możliwość wykupienia obiadów