Program stażowy - Project Management

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Program stażowy - Project Management Praktyka / Staż
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Szukamy nowej osoby do naszego 2-osobowego zespołu PMów. Mamy doświadczenie, którym chętnie się podzielimy, a obecnie bardzo potrzebujemy rąk do wsparcia nas w codziennej pracy.

Zadania, w których potrzebujemy Twojej pomocy:
- opracowanie materiałów po spotkaniach projektowych
- wsparcie w zarządzaniu projektami i innymi pracami związanymi z zespołami produktowymi
- zbieranie wymagań projektowych
- budowanie koncepcji rozwiązań klientów
- administracja JIRĄ
- organizacja bazy wiedzy
- zarządzanie CMSem (WordPress)

Na tym etapie współpracy oferujemy:
- Wynagrodzenie godzinowe 30zł/h brutto jeśli nie masz jeszcze żadnego doświadczenia.
- Możliwość ustalenia wyższego wynagrodzenia, jeśli masz już doświadczenie w dowolnych spośród wymienionych prac.
- Jesteśmy otwarciu na Twój rozwój i chętni, aby go wesprzeć – może certyfikacja Atlassiana?
- Elastyczny czas pracy w oknie 9:00 – 17:00.
- Dostęp do wiedzy i rzeczywistych projektów.
- Wspierające miejsce pracy.

Czego oczekujemy?

Kluczowym na tę chwilę jest wsparcie nas w obecnej pracy operacyjnej. Tak, jest tu wiele różnych działań, które być może nie pasują do spójnego stanowiska pracy, ale różne projekty stawiają przed nami różne wymagania i musimy im sprostać. Potrzebujemy osoby samodzielnej i przedsiębiorczej, potrafiącej zgłębić temat, zadać pytania i nie bojącej się proponować własnych rozwiązań.

Na co jeszcze nie jesteśmy gotowi?

Na tą chwilę oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin. Chcielibyśmy krokowo dojść do decyzji o stałym zatrudnieniu i jego zakresie. Mamy oczywiście świadomość konsekwencji takiego stanowiska, stąd ofertę kierujemy przede wszystkim do osób uczących się. Choć nie zamykamy się na nikogo.

Jeśli lubisz:
- komunikować się (skutecznie) – zarówno na poziomie jasnego przekazywania informacji, ale też słuchania ze zrozumieniem,
- negocjować – dbając o dobre relacje ze wszystkim zainteresowanymi stronami,
- przewodzić – motywując zespół i pomagając im osiągnąć cel,
- organizować pracę – delegując zadania zgodnie z umiejętnościami pracowników oraz pilnując założonego harmonogramu,
- przewidywać trudności – i przygotować się do ich pokonania,
- współpracować – z innymi zespołami w zakresie dobrych praktyk realizacji projektów,
- tworzyć – koncepcje projektów i harmonogramy (i nie tylko),
- analizować – kompletność i spójność zebranych wymagań,
to może kariera związana z zarządzaniem projektami lub produktami jest właśnie dla Ciebie :)

Wiemy, że możesz na razie mieć puste CV. My też kiedyś zaczynaliśmy. Dlatego naszą rekrutację opieramy o zadanie do rozwiązania i rozmowę. Zostaw kontakt do siebie, a my odezwiemy się z dalszymi informacjami.
Informacje o firmie
Wspieramy nowoczesne zarządzanie zespołami w firmach. Pomagamy w procesach transformacji cyfrowej. Pracujemy z zespołami i pomagamy im w lepszej organizacji pracy. Osiągamy to rozwijając biura projektów, wdrażając narzędzia, doradzając i szkoląc. Zapewniamy profesjonalne wsparcie doświadczonych menedżerów i ekspertów z wieloletnim stażem w obszarze zarządzania zespołami.

Aktualizacja: 30.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Rocket Studio sp. z o.o.

r...@rocke... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk