Projektant AKPiA, Inżynier ds. Uruchomień

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Dobór urządzeń pomiarowych i elementów wykonawczych
  • Projektowanie układów AKPiA (aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki) dla przemysłu energetycznego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Projektowanie schematów montażowych (hook-up) aparatury
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych i przekazywanie ich do działu zakupu
  • Kontakt z klientem oraz z dostawcami
  • Pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach
Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu AKPiA
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: automatyka i robotyka, energetyka (lub kierunki zbliżone)
  • Znajomość stosowanych standardów w automatyce np. sygnały analogowe, binarne, komunikacja HART itp.
  • Znajomość sposobów opomiarowania mediów procesowych oraz umiejętność wyboru odpowiedniej metody pomiarowej
  • Znajomość oprogramowania AutoCad lub alternatywne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje)
Mile widziane:
  • Znajomość procesów technologicznych w energetyce zawodowej
  • Znajomość wymagań automatyki zabezpieczeniowej podlegającej UDT
  • Znajomość zagadnień związanych ze strefami zagrożenia wybuchem
  • Doświadczenie w zakresie uruchomień obiektowych lub nadzoru nad montażem
  • Znajomość systemu KKS

Oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki
  • Udział w interesujących i różnorodnych projektach dla Klientów z rynku polskiego
  • Realny wpływ na kreowanie własnej ścieżki kariery zawodowej w wybranym kierunku
  • Szerokie spektrum możliwości budowania kompetencji technicznych oraz miękkich – dla najlepszych otwieranie ścieżek kariery na stanowiska np. Lidera Zespołu; Kierownika Projektów, Prowadzącego Umowę
  • Możliwość pozyskania nowych kompetencji z obszaru rozwiązań dla branży energetycznej, przemysłowej
  • Pracę z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • Propagujemy kulturę pracy opartą na pracy zespołowej
  • Gwarantujemy dużą samodzielność i niezależność na stanowisku
  • Dla najlepszych oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zapewniamy system premiowy powiązany z realizacją projektów
  • Oferujemy możliwość korzystania z Benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, premie świąteczne, spotkania integracyjne

Aktualizacja: 06.03.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Controltec Sp. z o.o.

506713... Wyświetl numer
m...@contr... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Letnica
Swojska 9A
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer