Projektant Branży Elektrycznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Energetyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Biuro projektowe Poldukt Projekt, specjalizujące się w projektowaniu dróg, oraz wykonywaniu analiz ruchu drogowego, zatrudni Projektanta Branży Elektrycznej z uprawnieniami.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu, min 3 lata;
  • Znajomość standardów projektowania a także norm i przepisów;
  • Mile widziane: doświadczenie w projektowaniu oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Obowiązki:
  • Udział w wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych;
  • Definiowanie wymagań i założeń projektowych;
  • Ocena poprawności rozwiązań budowlanych i technologicznych;
  • Realizacja powierzonych zadań zgodnie z harmonogramem;
  • Współpraca z pozostałymi projektantami w zakresie realizacji zadań.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę, kontrakt B2B,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę w sympatycznym i doświadczonym zespole projektantów różnych branż,
  • Wyjazdy integracyjne.
Informacje o firmie Firma Poldukt Projekt Sp z.o.o specjalizuje się w projektowaniu dróg, oraz wykonywaniu analiz ruchu drogowego. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu układów drogowych, oraz sprawdzony i solidny zespół projektantów wielu branż pozwala na sprostanie nawet najbardziej złożonym projektom , zarówno dróg publicznych jak i układów wewnętrznych. Współpracujemy z firmami deweloperskimi ,architektami, oraz inwestorami prywatnymi na terenie całego kraju.

Aktualizacja: 13.03.2024