Projektant Instalacji Elektrycznych

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Siedlce Projektant Instalacji Elektrycznych Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej poszukuje do swojego zespołu ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Projektanta Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą miały realny wpływ na sukces inwestycji, dołącz do nas!
Twoje zadania:
  • Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych
  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym i innymi działami firmy w celu osiągnięcia celów projektowych
  • Monitorowanie postępu prac oraz zapewnienie terminowego zakończenia projektów
  • Udział w spotkaniach z inwestorem
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy dotyczącej najnowszych technologii i trendów w dziedzinie elektroenergetyki
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych optymalizujących realizowane projekty
Oferujemy:
  • Sprzęt niezbędny do pracy, w tym laptop i telefon służbowy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne podejście do harmonogramu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia
  • Stawkę od 8000zł netto/msc - uzależnioną od doświadczenia kandydata, co daje duże możliwości zarobkowe i szanse na awans w strukturach firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie na stanowisku projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania, a także norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego oraz ustaw powiązanych
  • Samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy
  • Biegła znajomość AutoCAD/Dialux
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu, aplikuj już dziś!

Prześlij swoje CV na adres: Pokaż e-mail
Dowiedz się więcej o nas:https://www.owi-tech.pl/

Dołącz do OWITECH i rozwijaj swoją karierę razem z nami!
Informacje o firmie
OWITECH to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz usługach management-consulting. Nasze szerokie spektrum działań pozwala na kompleksowe wsparcie każdej inwestycji, co czyni nas liderem w branży.

Aktualizacja: 26.06.2024