Projektant instalacji sanitarnych

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Obowiązki:
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych oraz budowlanych systemów gaszenia (instalacje mgły wodnej),
  • tworzenie, weryfikacja oraz ocena dokumentacji technicznej,
  • koordynacja projektów z inwestorem/zamawiającym,
  • współpraca z działem sprzedaży jako wsparcie techniczne i merytoryczne.
Wymagania:
  • Absolwent inżynierii środowiska (z uprawnieniami),
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji ppoż. (mgły wodnej).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • udział w rozwojowym nowym projekcie Spółki, tym samym duży wpływ na rozwój biznesu i kreowanie nowych rozwiązań,
  • duża samodzielność i odpowiedzialność za własny obszar pracy,
  • atrakcyjne benefity pracownicze,
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę,
  • elastyczne godziny pracy – możesz zacząć pracę między 7 a 8:30,
  • w piątki wychodzimy z biura 3 godziny szybciej.