Projektant instalacji sanitarnych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Nr ref: TSE 4/2024

Realizujemy projekty z zakresu produkcji przemysłowej sektora farmaceutycznego, spożywczego i chemii gospodarczej. Projektujemy również budynki biurowe, obiekty magazynowe i spedycyjne, uczestnicząc w adaptacji, przebudowie i modernizacji budynków. Wspieramy naszych klientów w procesie projektowania instalacji procesowych dostarczając dokumentacje projektową pozwalającą na pełną realizację inwestycji.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

                                      PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH
                                                    Miejsce pracy: Gdańsk
                                                      Nr ref. TSE 4/2024

Zakres obowiązków
  • Współpraca z projektantem w celu opracowania kompletnych projektów koncepcyjnych, budowlanych i technicznych;
  • Samodzielne wykonywanie prac projektowych;
  • Opracowanie kompletnych projektów wykonawczych na podstawie projektów budowlanych i technicznych;
  • Modelowanie wentylacji i rur w Programie ACAD MEP, Ventpack, Hydronicpack;
  • Analiza projektów zewnętrznych, koordynacja i adaptacja do standardów projektowych TSE Polska.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska lub pokrewne;
  • Doświadczenie przy projektowaniu instalacji sanitarnych wod-kan, wentylacji w budynkach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, przemyśle  - co najmniej 5 letnie;
  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD oraz programów obliczeniowych.
Mile widziane
  • Znajomość programu branżowych CAD no firmy Fluiddesk , InstalSoft i inne;
  • Uprawnienia projektowe do projektowania bez ograniczeń w branży sanitarnej i wentylacyjnej.
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość realizacji samodzielnych i skomplikowanych projektów.

Informacje o firmie

Firma TSE Polska – biuro projektów oferujące usługi w zakresie projektów wielobranżowych (projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze, oraz nadzory autorskie), nadzór i prowadzenie inwestycji, wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych i wentylacji.

Aktualizacja: 04.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

TSE POLSKA

p...@tsepo... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Tadeusza Jasińskiego 51