Projektant sieci światłowodowych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 9500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Samodzielne wykonywanie projektów sieci ( FTTH, KPO/FERC, projekty budowlane);
  • Samodzielne przygotowywanie rysunków, zestawień, opisów oraz specyfikacji materiałowych do wykonywanych projektów;
  • Prowadzenie konsultacji zakresu projektowego podczas realizacji zadania w terenie;
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie zaangażowanymi w proces przygotowania i realizacji projektów dotyczących budowy sieci światłowodowych;
  • Bieżące raportowanie zaawansowania prac;
WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie, wykształcenie wyższe, preferowane kierunki : telekomunikacja, elektrotechnika, łączności lub pokrewne;
  • doświadczenie w projektowaniu sieci teletechnicznych dla operatorów telekomunikacyjnych takich jak Orange Polska oraz Światłowód Inwestycje (obligatoryjne);
  • bardzo dobra znajomość technologii FTTH- mile widziane uprawnienia FES;
  • dobra znajomość norm oraz przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Telekomunikacyjnego;
  • znajomość systemu SAP;
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania QGIS, CAD;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów pojawiąjących się w procesie projektowym;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań;
  • prawo jazdy kat. B;
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie ugruntowaną pozycją na rynku oraz będącą generalnym wykonawcą dla operatorów telekomunikacyjnych;
  • Ze względu na rozwój firmy oferujemy duże perspektywy rozwoju;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym możliwość zdobycia uprawnień w telekomunikacji dla osób z odpowiednim kierunkiem wykształcenia;
  • Możliwość rozwoju i pracę wśród ludzi, którzy pomogą w zdobyciu cennego doświadczenia;
  • Widełki płacowe na stanowisko od 5 000 zł do 7 000 zł netto z możliwością negocjacji poza zakres w zależności od doświadczenia, posiadanych uprawnień oraz wkładu w rozwój firmy;
Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: [ukryte]
W tytule wiadomości proszę wpisać: Projektant sieci światłowodowych
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 26.03.2024