Projektant w Dziale Żurawi Hydraulicznych

Ogłoszenie mini
Gdynia Projektant w Dziale Żurawi Hydraulicznych Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość i obsługa programu Auto-Cad
  • Zdolności analitycznego, koncepcyjnego i perspektywicznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dużej ilości zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracja na szczegółach
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Opis stanowiska:

  • Dobór żurawi hydraulicznych, wyposażenia oraz zawiesi
  • Inwentaryzacja obiektów budowlanych
  • Sporządzanie projektów prac budowlanych niezbędnych do świadczenia usług transportowych i dźwigowych
  • Prowadzenie ustaleń i wprowadzanie zmian w projektach w trakcie realizacji
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego dla kierowników projektów, monterów i operatorów sprzętu

Oferta obejmuje:

  • Stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aktualizacja: 05.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

HERKULES S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Ogłoszenie z portalu

praca.pl