Projektant/asystent projektanta branży elektrycznej / teletechnicznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • Opracowanie dokumentacji projektowej dla instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznych, sieci i instalacji teletechnicznych (SSP, DSO, KD, CCTV, SSWiN, LAN, BMS..)
  • Inwentaryzacje obiektu / terenu na potrzeby projektu
  • Wykonywanie uzgodnień branżowych
  • Koordynacja międzybranżowa
  • Nadzór autorski

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Dobra znajomość programów typu CAD
  • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych
  • Sumienność, dokładność, rzetelność
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania (nie jest, to warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość programu Revit (nie jest, to warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Informacje o firmie
ARPRO PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o. powstała w 2008r i jest firmą zajmującą się tworzeniem wielobranżowej dokumentacji projektowej.
Jesteśmy nowoczesną firmą projektową, która tworzy dokumentację przy wykorzystaniu zaawansowanego licencjonowanego oprogramowania projektowo - obliczeniowego wykorzystującego technologię BIM.
Naszą firmę tworzą młodzi ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o fachową literaturę, szkolenia i zdobycze techniki. Bogate doświadczenie zdobyliśmy przy projektowaniu m.in.: obiektów użyteczności publicznej zarówno w Polsce jak i za granicą,  apartamentowców, hoteli, biurowców, centrów logistycznych , obiektów przemysłowych i magazynowych
Obecnie nasze biuro zatrudnia architektów, inżynierów budownictwa, projektantów branży elektrycznej, projektantów branży sanitarnej oraz asystentów projektantów łącznie 20 osób.

Aktualizacja: 05.01.2024