Projektant/ka - instalacje sanitarne / HVAC

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Infrastruktura,
Instalacje,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista

Do naszego biura Chemgineering International w Gdańsku, które zajmuje się realizacją projektów lokalnych jak i zagranicznych, poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych osób na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk – praca stacjonarna

Twoje zadania
  • Praca w funkcji projektanta instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).
  • Opracowanie dokumentacji projektowej m.in opisów, rysunków, obliczeń, list elementów i urządzeń, specyfikacji i wytycznych, instrukcji obsługi i eksploatacji w zakresie od projektu koncepcyjnego do projektu wykonawczego i nadzoru autorskiego.
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert.
  • Projektowanie w środowisku 2D/3D (AutoCAD/Revit).
  • Prowadzenie i organizacja prac związanych z powyższymi zadaniami.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu oraz z projektantami branż architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej, technologicznej – procesowej.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (kierunek: inżynieria środowiska / instalacje sanitarne / wentylacja lub pokrewne).
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych i/lub HVAC
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MsOffice
  • Znajomość programu AutoCAD (2D/3D)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
Mile widziane
  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych instalacji w zakładach przemysłowych.
  • Znajomość potrzeb i specyficznych wymagań w branży farmaceutycznej oraz standardów GMP.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: języka niemieckiego lub innych.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Długoterminową współpracę.
  • Premię roczną uzależnioną od wyników pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego.
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.
  • Bezpłatne lekcje języków obcych (angielski, niemiecki).
  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia, kursy, podnoszące kwalifikacje.
  • Możliwość pracy zarówno na projektach w Polsce jak i za granicą.
Informacje o firmie
CHEMGINEERING INTERNATIONAL POLSKA sp. z o.o.
Chemgineering jest międzynarodowym dostawcą usług konsultingowych i inżynieryjnych z siedzibami w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Meksyku, Polsce i Serbii. Specjalizujemy się w realizacji projektów high-tech w różnych obszarach branż life science, takich jak farmacja, biotechnologia, chemia, wyroby medyczne, przetwórstwo oraz kosmetyki.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CHEMGINEERING INTERNATIONAL POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w: Żabi Kruk 16/1/12, 80-822 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: career@chemgineering.com.

Aktualizacja: 29.02.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Chemgineering

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Śródmieście
Żabi Kruk 16 m. 1/12