Ogłoszenie nieaktualne

Promotor marki Sony

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Firma Sony poszukuje pracownika na stanowisko Dedykowany Sprzedawca (Promotor marki) w Gdańsku oraz Rumii.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować dla lidera w swojej branży, w dynamicznym zespole pasjonatów nowych technologii – APLIKUJ!

Oferujemy:

·wynagrodzenie podstawowe oraz premie oparte na realizacji celu sprzedażowego,

· elastyczny grafik pracy

· stabilne zatrudnienie przez agencję pracy Option One

· profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

· przyjazną atmosferę oraz wsparcie merytoryczne ambasadorów marki

· możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy.

Oczekiwania:

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość

· komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

· zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

· zainteresowanie nowymi technologiami

· doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane

Zakres obowiązków:

· sprzedaż i prezentacja produktów Sony

· promowanie marki wśród klientów sklepu oraz doradztwo

· troska o ekspozycję na terenie sklepu

· budowanie profesjonalnego wizerunku marki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz podpisaną klauzulą o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sony Europe B. V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.