Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Morena
Trzy Lipy 3
Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy /Doradca Klienta
Jakie będą Twoje zadania?
  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Proponowaniem działań reklamowych na bazie zdiagnozowanych potrzeb klienta
  • Tworzenie ofert sprzedażowych dla klientów.
  • Dbanie o poziom obsługi i zadowolenia klientów.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
Nasze wymagania:
  • Min 1 rok doświadczenia w sprzedaży.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą b2b SEO/SEM/ Social Media strony www
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji z klientami
  • Orientacja w trendach marketingowych
  • Umiejętności współpracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów, kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie
Co możemy Ci zaoferować?
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Przejrzyste zasady wynagradzania, w skład których wchodzi część stała oraz system motywacyjny.
  • Szkolenia podnoszące kompetencje z zakresu e-commerce oraz wspierające rozwój umiejętności sprzedażowych.
  • Atmosferę współpracy zespołowej
  • Możliwość pracy w rozwijającej się firmie.
  • samochód służbowy
Dołącz do nas!
Informacje o firmie

Dołącz do Nas. Aplikuj już dziś.
Jesteśmy zespołem ludzi, który od blisko 20 lat działa na rynku reklamy,
Oferujemy skuteczne rozwiązania w obszarze marketingu internetowego,
Proponujemy naszym klientom szereg usług indywidualnie dobranych do ich profilu działalności oraz założonych celów.

Realizujemy projekty we wszystkich obszarach marketingu internetowego. Specjalizujemy się szczególnie w prowadzeniu kampaniI reklamowych w Google Ads Fb Ads Tik Tok Ads Prowadzimy usługI pozycjonowania - SEO
Jesteśmy Rekomendowaną Agencją Fotograficzną Google, realizujemy Google Street View we wnętrzach.
Realizujemy spacery 3D, budujemy strony www i sklepy internetowe.

Aktualizacja: 08.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Adwebemdia

587327... Wyświetl numer
p...@adweb... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Trzy Lipy 3
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer