Przedstawiciel Handlowy ds. Floty

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 250
Przedstawiciel Handlowy ds. Floty Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy firmą dealerską z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Od dwudziestu pięciu lat ściśle współpracujemy z marką Hyundai. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, używanych oraz kompleksowym serwisowaniem. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży flotowej samochodów.
Twój zakres obowiązków:
  • ·Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych zainteresowanych zakupem samochodów marki Hyundai;
  • Budowa relacji i obsługa klientów segmentu flotowego;
  • Obsługa klientów flotowych naszej firmy;
  • Uczestnictwo w przetargach i zapytaniach ofertowych;
  • Obsługa klienta w oparciu o techniki sprzedaży;
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Przygotowywanie ofert kredytowych i leasingowych;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, jakościowych i marżowych.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B branży Automotive;
  • Wysoka skuteczność w zakresie pozyskiwania nowych klientów;
  • Wiedza z zakresu motoryzacji;
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Motywacja do rozwoju w obszarze sprzedaży;
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy.
  • Silne nastawienie na rozwój i osiąganie celów;
  • Wysoka kultura osobista;
Oferujemy:
  • Współpracę z jedną najszybciej rozwijających się Grup Dealerskich w Polsce;
  • Bogaty stock samochodów do sprzedaży;
  • Realny wpływ na swoje wynagrodzenie;
  • Atrakcyjny, przejrzysty system rozliczeniowy;
  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej;
  • ·Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
 CV poprosimy o przesłanie na maila r...@margo.pl Wyświetl e-mail z podpisem "FLOTA"

Aktualizacja: 04.06.2024