Przedstawiciel Handlowy - Odnawialne Źródła Energii (OZE)

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 20000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze odnawialnych źródeł energii. W związku z rozwojem naszych działań handlowych, poszukujemy ambitnego i zmotywowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych.

Główne obowiązki:
·         Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa bieżących w segmencie OZE
·         Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
·         Promowanie usług i towarów firmy
·         Monitorowanie rynku OZE oraz analiza potrzeb klientów
·         Reprezentowanie firmy na targach branżowych i spotkaniach z klientami
Wymagania:
·         Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane w branży OZE
·         Umiejętności negocjacyjne i skuteczność w pozyskiwaniu klientów
·         Znajomość rynku odnawialnych źródeł energii
·         Komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
·         Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
·         Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym. Prowizja naliczana od ceny podstawowej
·         Niezbędne narzędzia do pracy takie jak telefon, tablet, aplikacja
·         Jeżeli współpraca będzie owocna, oferujemy samochód firmowy
·         Elastyczny czas pracy i swobodę w działaniu oraz organizacji pracy własnej.
·         Umowę B2B.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail z tytułem „Przedstawiciel Handlowy - OZE”.