Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Produkcja,
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne: obróbka skrawaniem, budowa maszyn, mechanika
- Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Predyspozycje handlowe: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu
- Mile widziana znajomość branży przemysłu metalowego w regionie
- Motywacja i zorientowanie na cel, kreatywność, dyspozycyjność
- Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
- Gotowość do pracy w terenie.

Obowiązki:
- Rozwój sprzedaży i aktywna obsługa Klientów w regionie
- Bieżące pozyskiwanie nowych Klientów
- Planowanie wizyt handlowych oraz ich raportowanie,
- Utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami,
- Umiejętność negocjacji i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Korespondencja z Klientem, przygotowywanie ofert,

Oferujemy:
- Dobre warunki zatrudnienia
- Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia oraz wyników
- Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach.
Informacje o firmie
Firma MS-HYDRO Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zrzeszającą pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży obróbki skrawaniem. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Dane kontaktowe:
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: [ukryte]

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 03.04.2024