Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku ze zrównoważonym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie zaopatrującej branżę HORECA od ponad 20 lat o ugruntowanej marce na lokalnym rynku.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa Klientów , kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Spotkania z klientami w firmie i w terenie
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność obsługi lub łatwość poznawania oprogramowania handlowego
  • znajomość podstawowych aplikacji środowiska Windows
  • Pozytywne nastawienie, chęć do pracy, kreatywność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży HORECA
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
  • Elastyczny godziny pracy

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Żaglowa 5

CV ze zdjęciem w formacie PDF, oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych prosimy przesyłać na adres s...@vp.pl Wyświetl e-mail

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nie prowadzimy rekrutacji telefonicznej. Proszę kontaktować się wyłącznie drogą mailową.

Aktualizacja: 22.04.2024