Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy dynamicznie działającą spółką z branży IT, specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnego oprogramowania, które wspiera firmy na całym świecie. Od kilku lat w swojej pracy łączymy wiedzę programistyczną i ekspertyzę inżynierską, czego efektem jest kilka produktów SaaS szczególnie przydatnych w branży projektowo-budowlanej czy OZE, takich jak autorska platforma CDE czy narzędzie do zarządzania i monitorowania infrastruktury energii odnawialnej.

Opis Stanowiska:

Szukamy osoby, która z pasją podchodzi do wyzwań i potrafi skutecznie komunikować wartość naszych rozwiązań technologicznych. Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz kluczowym ogniwem w naszym zespole, odpowiedzialnym za rozwój relacji z klientami oraz promocję naszych produktów.

Obowiązki:
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Prezentowanie naszych produktów i usług potencjalnym klientom oraz wyjaśnianie korzyści ich stosowania.
  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych.
  • Udział w branżowych targach i konferencjach.
  • Ścisła współpraca z zespołem produktowym i marketingowym w celu optymalizacji oferty i strategii sprzedażowych.
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja nowych trendów w branży IT.
Wymagania:
  • Energia, zaangażowanie i motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność budowania pozytywnych relacji biznesowych.
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowana znajomość branży projektowo-budowlanej bądź IT.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków rynkowych.
  • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych oraz zdolność do samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane, ale nie wymagane).
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:
  • Pracę w innowacyjnym środowisku, gdzie Twoje pomysły i inicjatywa są cenione.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń branżowych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w zespole ludzi z pasją, którzy tworzą przyjazne i inspirujące środowisko pracy.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

7 willows Sp. z o.o.

h...@7will... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Azymutalna 9
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności