Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie podstawowe
GŁAZICA Przedstawiciel handlowy Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Firma Jam Szalunki sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy
Opis stanowiska:
- pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długofalowej relacji biznesowej,
- Obsługa dotychczasowych klientów,
-bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
- Przygotowywanie raportów oraz ofert handlowych.
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość pakietu MS Office,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie w powierzone działania,
- prawo jazdy kat.B,
-zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- pracę w przyjaźnie nastawionym zespole,
- narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
- atrakcyjne warunki finansowe.
Jeśli jesteś zainteresowany/na naszą ofertą, podeślij swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.
Informacje o firmie
Jesteśmy polską firmą związaną z branżą budowlaną. Od ponad 8 lat specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży oraz serwisie deskowań budowlanych. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, biznesowych jak i instytucjonalnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Klaudia

513035... Wyświetl numer
b...@jamsz... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
GŁAZICA
SMS
Wyświetl numer