Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie mini
Przedstawiciel Handlowy Kontrakt B2B
obserwuj

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (mile widziane w kierunkach handlowych lub marketingowych)
  • Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
  • Ambicja i determinacja w działaniu
  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista
  • Bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa otrzymanych kontaktów do klientów
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów firmy dla klientów biznesowych na przypisanym rejonie Polski (całe województwo kujawsko- pomorskie oraz pomorskie)
  • Negocjowanie warunków sprzedaży oraz umów z klientami
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników
  • Szkolenia produktowe oraz rozwój zawodowy
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Samochód służbowy po okresie próbnym
  • Materiały sprzedażowe oraz marketingowe
  • Oprogramowanie CRM (automatyzacja procesów)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

Aktualizacja: 26.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Kebella Sp z o.o.

Ogłoszenie z portalu

praca.pl