Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Nowy Świat 42/44 Przedstawiciel Handlowy Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Realizowanie celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo, badanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
  • Nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji handlowych z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży
  • Bieżące śledzenie trendów oraz sytuacji na rynku
Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie handlowe, idealnie w branży agro
  • Wiedza agronomiczna (w zakresie minimum podstawowym) i motywacja do jej pogłębiania
  • Umiejętność planowania i realizacji celów sprzedażowych
  • Dążenie do osiągania najlepszych wyników i związanych z tym benefitów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy oraz aktywny udział w działaniach rozwojowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży rolno-ogrodniczej w handlu lub/i na gospodarstwie
  • Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe (rolnictwo, ogrodnictwo)
Oferujemy
  • System premiowy uzależniony w pełni od wyników Twojej pracy; premie wypłacamy dwa razy w roku
  • Umowa o pracę jest u nas standardem, 94% naszych pracowników ma umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały system szkoleń – odwiedź nas na youtube, żeby poznać naszych ekspertów
  • Zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie opiekuna w początkowym okresie pracy
  • Zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad
  • Praca odbywa się w systemie zadaniowym i jest mobilna
  • Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
  • Znajdujemy czas nie tylko na pracę, ale też na integrację
Informacje o firmie
PROCAM Polska
Od 20 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzy ponad 400 osób zatrudnionych w 30 oddziałach. Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest PROCAM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowy Świat 42/44, 80-299 Gdańsk wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000054401, NIP 582-147-77-92;

Możecie Państwo skontaktować się z nami na wiele sposobów, tj.: listownie: PROCAM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowy Świat 42/44, 80-299 Gdańsk; e-mailem na adres: rekrutacja@procam.com.pl

Aktualizacja: 20.06.2024