Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Sprzedaż i doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferty z branży wodno-kanalizacyjnej
  • Realizacja planów sprzedażowych i celów biznesowych
  • Praca w terenie, codzienne spotkania z klientami w celu nawiązywania i budowania długotrwałych relacji
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych i negocjacje handlowe
  • Ciągłe podnoszenie swoich kompetencji i wiedzy technicznej, aby być konkurencyjnym na rynku
  • Analizowanie działań konkurencji i planowanie strategii handlowych
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży wod.-kan. lub w podobnej np. przemysłowej, budowlanej)
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Proaktywne nastawienie na pozyskiwanie klienta, umiejętności negocjacyjne
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz dobra obsługa komputera i pakietu MS Office
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie z wieloletnią tradycją
  • Elastyczny czas pracy - możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 07.00 - 09.00
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zakresu obowiązków i wyników
  • Profesjonalny system motywacyjny i premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Udział w targach branżowych, konferencjach i wyjazdach z klientami
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Paczki świąteczne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
Informacje o firmie
Firma Kolanko powstała w roku 1992 i od tamtej pory rozwija się w branżach wodno-kanalizacyjnej, grzewczej i budowlanej. Zdobyte doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom rynku i ciągle wzbogacać naszą ofertę.
Zaopatrywanie naszych klientów w artykuły budowlane oraz materiały wykończeniowe jest naszą misją i pasją. Od lat ze szczególną uwagą wybieramy produkty, które cieszą się wyłącznie nienaganną opinią w branży. Dostępne w asortymencie naszego centrum budowlanego materiały poddawane są starannej selekcji.
Proponowane przez nas wyroby i rozwiązania znajdują zastosowanie w instalacjach gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ściekowych, przemysłowych i technologicznych, centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.
Na co dzień równie mocno cenimy sobie satysfakcję naszych klientów jak i pracowników.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kolanko Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Chwaszczynie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Przesyłając swoją aplikację wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego. Po jego zakończeniu, Pani/Pana CV zostanie usunięte z bazy Administratora. Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przesłanych danych w późniejszych projektach rekrutacyjnych, konieczne jest wyrażenie dodatkowej zgody w formularzu aplikacyjnym. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej rekrutacji, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.