Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ... Dołącz do nas,

jeśli spełniasz te wymagania:

  • Orientacja na cel, zaangażowanie i motywacja
  • Wysoko rozwinięta kultura osobista, komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji
  • Umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Kreatywność oraz elastyczność w działaniu
  • Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne
  • Moc wymyślania i wdrażania rzeczy niestandardowych
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe bądź status studenta)
  • Pobliskie miejsce zamieszkania
  • Aktywne prawo jazdy kat. B

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.

To będą Twoje zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Realizacja standardów ekspozycyjnych
  • Rozwój klientów i sprzedaży w swoim obszarze
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na podległym terenie
  • Efektywne zarządzanie budżetem oraz bieżące raportowania

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lotte Wedel Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Słupsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl