Przedstawiciel handlowy - Systemy zabezpieczeń elektronicznych (systemy alarmowe, systemy monitoringu)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

KOGO POSZUKUJEMY:

  • osób z doświadczeniem w sprzedaży systemów CCTV, SSWiN oraz monitoringu wizyjnego - jeśli nie masz takiego doświadczenia, nie szkodzi, aplikuje i poznajmy się
  • potrafiących sporządzić ofertę handlową
  • kreatywnych i samodzielnych w działaniu
  • z dobrą organizacją czasu pracy
  • potrafiących z łatwością w nawiązywać kontakt
  • posiadających umiejętności negocjacyjne i determinację w dążeniu do celu
  • z czynnym prawem jazdy kat. B

JAKIE BĘ

DĄ TWOJE ZADANIA:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe
  • Realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych firmy
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków kontraktu, nadzór nad jego realizacją przy wsparciu zespołu
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

CO OFERUJEMY:

  • stałe wynagrodzenie miesięczne + atrakcyjny system prowizyjny, który nie jest ograniczony górnym progiem (sky is the limit)
  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
  • system szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet opieki medycznej

Aktualizacja: 25.06.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl