Przedstawiciel handlowy - Vanseller

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa

Opis stanowiska, obowiązki:
  • Obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż produktów spożywczych na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego
  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
  • Sprzedaż produktów bezpośrednio z samochodu
  • Dbałość o dobre relacje z klientami
  • Raportowanie sprzedaży oraz aktywna realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych
  • Odbiór należności i prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B lub C
  • Doświadczenie w pracy w handlu
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Podstawowej znajomość obsługi komputera
  • Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta
  • Doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjne  warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
  • Wysokiej jakości szybko rotujące produkty
  • Profesjonalne procesy wsparcia
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód dostawczy, telefon, drukarka)
Informacje o firmie

Kim jesteśmy:Miło nam przekazać, iż od września 2021 Granlan został jedynym, oficjalnym dystrybutorem irlandzkiej marki Kerrygold na Polskę.
Granlan sp. z o.o. jest importerem, eksporterem i dystrybutorem serów oraz produktów nabiałowych działającym na rynku od ponad 25 lat (wcześniej działaliśmy pod nazwą Jagr-Plus).

W biznesie kierujemy się lojalnością i elastycznością, która buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w kontaktach handlowych. Systematycznie pracujemy nad własnym rozwojem dostosowując się do zmieniających się standardów.

Zdobyte przez nas doświadczenie i kontakty procentują stale poszerzającą się ofertą handlową oraz liczbą zadowolonych klientów, wśród których są: hurtownie, sklepy tradycyjne, sieci handlowe, gastronomię oraz B2B.
Z pomocą vansellerów obsługujemy dostawy bezpośrednie na terenie Pomorza.

Dysponujemy wyspecjalizowanym magazynem chłodniczym wysokiego składowania, rozładunek i załadunek odbywa się z zachowaniem łańcucha chłodniczego. Mamy wdrożony certyfikowany system HACCP.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Granlan sp. z o.o.

058778... Wyświetl numer
p...@granl... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Dąbrowa
Chwaszczyńska 200B
Wyświetl numer