Przedstawiciel handlowy w Fabryce mebli Layman

Ogłoszenie maxi
Elbląg
Słonecznikowa 10
Przedstawiciel handlowy w Fabryce mebli Layman Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Połącz swoją pasję z naszym doświadczeniem!
Zapraszamy Przedstawicieli Handlowych  do pracy w naszej firmie.

Twój zakres obowiązków obejmuje:
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – salony meblowe, studia kuchenne, sklepy internetowe, deweloperzy
  • Promowanie marki oraz produktów Fabryki Mebli Layman
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Samodzielne planowanie działań związanych z realizacją planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Monitorowanie rynku
  • Nadzór nad ekspozycjami meblowymi oraz obrendowaniem punktu handlowego.
Nasze wymagania:
  • Dyspozycyjność (praca w terenie, częste wyjazdy służbowe)
  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, samodzielność w działaniu
  • Biegła umiejętność obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży meblarskiej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Co oferujemy?
  • Stabilną pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie nawet w tym trudnym okresie
  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od indywidualnych wyników pracy
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Naszą firmę tworzy młody zespół ludzi  z pasją do tworzenia nowoczesnych mebli modułowych
Informacje o firmie
Fabryka Mebli Layman - producent innowacyjnych modułowych mebli kuchennych o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Layman to rodzinne przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Od lat jesteśmy jednym z najlepszych przedsiębiorstw w Polsce w branży meblarskiej, w 2022 otrzymaliśmy Złoty Medal Targów Poznańskich, a w 2024 roku po raz szósty zostaliśmy uhonorowanie najważniejszą nagrodą w branży - Diamentem Meblarstwa.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Layman z siedzibą w Elblągu przy ul. Słonecznikowej 10 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Layman z siedzibą w Elblągu przy ul. Słonecznikowej 10 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail layman@layman.pl. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.