Przedstawiciel Medyczny / Handlowy

Ogłoszenie mini
obserwuj

Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży wyrobów medycznych
  • znajomość zasad sprzedaży w oparciu o UoZP
  • przekonujący wygląd i pozytywne nastawienie
  • dobre umiejętności negocjacyjne
  • motywacja i kultura pracy zorientowana na cel
  • biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • doświadczenie w procesie przetargowym

Twoje obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów i użytkowników naszych produktów głównie w szpitalach publicznych i prywatnych
  • utrzymywanie istniejących relacji z klientami i zdobywanie nowych liderów opinii dla produktów Pajunk w Polsce
  • udział w przetargach publicznych
  • reprezentowanie firmy na warsztatach, kongresach i wystawach
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu promowanych wyrobów medycznych

Co oferujemy:

  • reputacja znanej i innowacyjnej firmy produkującej wyroby medyczne
  • ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty
  • wynagrodzenie oparte na wynikach z ponadprzeciętnym potencjałem zarobkowym
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • młody i przyjazny zespół do pracy w rodzinnej firmie

Aktualizacja: 01.07.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Pajunk Medical Produkte GmbH

Ogłoszenie z portalu

praca.pl