Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość budowania relacji
  • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej – u nas to codzienność
  • Chęć nauki i samorozwoju
  • Motywacja do osiągania indywidualnych celów sprzedażowych
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej
  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
  • Wykształcenie min. średnie
  • Niekaralność

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi
  • Przygotowywanie ofert ubezpieczenia dostosowywanych do potrzeb i oczekiwań klientów oraz zapewniających najlepszą ochronę
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych
  • Zdobywanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności dotyczącej produktów ubezpieczeniowych
  • Udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe

To oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania prowizyjnego, premie kwartalne oraz wsparcie na start
  • Elastyczny czas oraz miejsce pracy
  • Możliwość kształtowania swojej kariery z najsilniejszą marką ubezpieczeniową świata
  • Wsparcie doświadczonego menedżera oraz zespołu na każdym etapie współpracy
  • Wzajemny szacunek i współpracę opartą na otwartej komunikacji
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Dla osób pracujących – możliwość dodatkowego źródła dochodu
  • Wsparcie w otwarciu własnej działalności gospodarczej
  • Wyjazdy w ramach konkursów i nagród za Twoje wyniki
Benefity:
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Pakiet szkoleń
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej

Aktualizacja: 02.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

TUiR Allianz Polska S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl