Ogłoszenie nieaktualne

Psycholog

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Do naszego zespołu poszukujemy:

 Psychologa Przedszkolnego

Wymagania:

  • ukończone studia na kierunku związanym z psychologią;
  •  przygotowanie pedagogiczne;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • pasja i zaangażowanie
  • wysoki poziom energii
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • gotowość do ciągłego rozwoju i doskonalenia się
  • dyspozycyjność

Zadania:
  • prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły;
  •  diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu  w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu szkoły;
  • udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb;
  •  minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy
  • inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych;
  • pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów
Oferujemy:
  • pracę w niepublicznym przedszkolu o wysokim standardzie
  • możliwość rozwoju - kurs  Montessori
  • praca w inspirującym środowisku, w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nadmorskie Przedszkole Montessori w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.