Ogłoszenie nieaktualne

Psycholog

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Przedszkole nr 48 w Gdańsku zatrudni psychologa

OBOWIĄZKI:
- obserwacja i diagnoza indywidualnych potrzeb rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym,
- udzielanie porad dzieciom i rodzicom,
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
- podejmowanie działań profilaktycznych,
- współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami.

OCZEKUJEMY:
- wykształcenia kierunkowego,
- empatii w kontaktach z dziećmi,
- uczciwości i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
- umiejętności pracy w zespole,
- braku prawnych przeciwskazań do wykonywania pracy.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość realizowania awansu zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i stażu pracy,
- miłą, przyjazną, wspierającą, domową atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-mail przedszkola.
    Do dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO.
    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz.U. 2015 poz. 2135)"