Psycholog / Terapeuta

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy doświadczonego Psychologa z nurtu terapii poznawczo behawioralnej (CBT) który dołączy do naszego zespołu specjalistów, w tym fizjoterapeutów, dietetyków i masażystów, aby zapewnić holistyczne podejście do zdrowia i samopoczucia naszych klientów.

Obowiązki:
  • Prowadzenie indywidualnych sesji terapeutycznych z wykorzystaniem metod CBT dla klientów w różnym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem osób w przedziale wiekowym 30-60 lat.
  • Opracowywanie i wdrażanie planów terapeutycznych skoncentrowanych na poprawie zdrowia psychicznego i wsparciu w osiąganiu celów zdrowotnych i treningowych.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla klientów.
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu radzenia sobie ze stresem, technik relaksacyjnych i budowania motywacji.
  • Monitorowanie postępów klientów i dostosowywanie planów terapeutycznych w miarę potrzeb.
Wymagania:
  • Tytuł magistra psychologii lub pokrewny.
  • Ukończone szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej (CBT).
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z klientami z wykorzystaniem terapii CBT.
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi specjalistami.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Licencja zawodowa (jeśli wymagana w danym kraju/regionie).
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.
Informacje o firmie
Nasze studio specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia i dobrego samopoczucia, oferując trening siłowo-medyczny, fizjoterapię oraz wsparcie dietetyczne. Skupiamy się na klientach w przedziale wiekowym 30-60 lat, dostosowując nasze usługi do ich indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych.

Aktualizacja: 15.04.2024