Psycholog/pedagog w Środowiskowym Domu Samopomocy

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2900 - 3300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Stowarzyszenie na rzecz Osób z kryzysami psychicznymi „Przyjazna Dłoń”, poszukuje kandydatów na stanowisko:
PSYCHOLOG/PEDAGOG
do pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi. (typ A)
Poszukujemy osoby  zainteresowanej pracą z pacjentem przewlekle chorym psychicznie, kogoś otwartego na środowiskowe formy pracy, a nie psychoterapię gabinetową.
  1. Obowiązki

  1. Tworzenie oraz realizacja indywidualnego planu postępowania wspierająco – aktywizującego, mającego na celu rozwój umiejętności, rehabilitację oraz usamodzielnienie uczestników ŚDS
  2. Prowadzenie treningów funkcjonowania w codziennym życiu
  3. Prowadzenie treningów umiejętności interpersonalnych oraz rozwiązywania problemów
  4. Prowadzenie treningów umiejętności spędzania czasu wolnego
  5. Prowadzenie terapii ruchowej
  6. Realizowanie poradnictwa i psychoedukacji (w formie indywidualnej i grupowej)
  7. Utrzymywanie współpracy z rodzinami uczestników ŚDS
  8. Utrzymywanie współpracy z innymi jednostkami/organizacjami/instytucjami świadczącymi usługi na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi
  9. Prowadzenie wymaganej dokumentacji

  1. Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe, kierunek, tytuł magistra
  2. Co najmniej pół roku doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi
  3. Mile widziane doświadczenie w różnych formach pracy środowiskowej z osobami chorymi psychicznie.

  1. Oferujemy

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,5 etatu. Praca na 0,5 etatu  4 dni w tygodniu, szczegółowy grafik i konkretne godziny do indywidualnego ustalenia.
  2. Zatrudnienie od stycznia 2024 roku.
  3. Poddawanie pracy merytorycznej regularnej superwizji.
  4. Regularne omawianie działań wspierająco – aktywizujących podczas cotygodniowych zebrań zespołu
  5. Możliwość współpracy ze Stowarzyszeniem przy realizacji pozostałych projektów.
Oferty  zawierające CV i list motywacyjny należy przesyłać mailem na adres [ukryte]
do dnia 15 stycznia 2024 roku.
W tytule maila proszę podać psycholog ŚDS
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Aktualizacja: 28.12.2023