Psychoterapeuta, psychiatra

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
1000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista

Nowoczesne Centrum Medyczne Medica360 w Dzierżążnie (zaledwie 30min od Trójmiasta) nawiąże współpracę z psychoterapuetą i psychiatrą.

Zakres obowiązków:
  • dbałość o wysokie standardy  w placówce
  • profesjonalna opieka nad Pacjentem
Wymagania:
  • aktualne PWZ lub kwalifikacje psychoterapuety
  • ukończona specjalizacja bądź w trakcie (ostatni rok, 2lata)
  • dyspozycyjność min. 1x w tygodniu
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
Oferujemy:
  • Nowoczesne wyposażenie oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Elastyczny grafik, dostosowany do potrzeb Specjalisty
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pełny grafik potrzebujących i wdzięcznych Pacjentów