Ogłoszenie nieaktualne

Radca Prawny

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY świadczy kompleksową obsługę prawną dla  osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta dlatego, nie tylko doradzamy naszym klientom, ale także skutecznie rozwiązujemy ich sytuacje prawne.

Obszar naszego działania to m.in.:
  • Prawo karne,
  • Prawo Gospodarcze
  • Prawo cywilne,
  • Prawo handlowe,
  • Prawo rodzinne,
  • Prawo pracy,
  • Prawo ubezpieczeń społecznych,
  • Prawo upadłościowe,
  • Prawo restrukturyzacyjne,
  • Odszkodowania.
Więcej informacji na temat obszaru praktyki znajduje się na naszej stronie internetowej: https://prawo-gdansk.pl/

OBECNIE POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY:  Radce Prawnego specjalizującego się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych.

Współpraca między Kancelarią a Radcą Prawnym opierać będzie się przede wszystkim na współdziałaniu na rzecz Klientów Kancelarii. Główny zakres współpracy będzie opierał się na prawie pracy. Dlatego też poszukujemy Radce Prawnego specjalizującego w powyższej dziedzinie prawa.

Nasza kancelaria ceni wychodzenie naprzeciw potrzebie kontaktu Radcy Prawnego z Klientem czego ponad wszystko oczekujemy, we współpracy z Radcą Prawnym specjalizującym się w prawie pracy.

Zakres zadań w ramach współpracy obejmuje:

•  aktywny kontakt z klientami Kancelarii oraz sądami, urzędami i innymi instytucjami,
•  analiza spraw pod kątem przepisów prawnych,
•  sporządzanie pism procesowych, pism do prokuratury, opinii prawnych i innych,
•  uczestnictwo w rozprawach sądowych,
•  reprezentowanie klientów przed, sądami i innymi instytucjami,

Aplikację w ramach współpracy, prosimy przesyłać na adres [ukryte] w temacie wpisując „Radca Prawny” lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: [ukryte] , od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00.