Ratownik wodny Gdańsk, Sopot

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Medycyna,
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Zatrudnimy ratowników wodnych do pracy na pływalni Kokoszki Gdańsk oraz obiektach hotelowych na terenie Gdańska i Sopotu. Grafik pracy układany wg. dyspozycyjności.

Wymagania:
- zaświadczenie o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych,
- aktualne KPP,
- uprawnienie przydatne w ratownictwie wodnym zgodne z Rozporządzeniem MSWiA.

Obowiązki:
- opieka i nadzór nad bezpieczeństwem osób kąpiących się,
- udzielanie pierwszej pomocy osobą znajdującym się w potrzebie,
- współpraca ze służbami medycznymi oraz porządkowymi w razie potrzeby,
- kontrola stanu infrastruktury, urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osobą kąpiącym się.