Ratownik wodny na obozie językowym

Ogłoszenie podstawowe
Ostrzyce Ratownik wodny na obozie językowym Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

RATOWNIK WODNY/ PRACA NA OBOZIE JĘZYKOWYM

Poszukujemy ratownika wodnego do pracy na obozie językowym w stylu amerykańskim.
11.07-20.07.2024

Turnus: 11.07- 20.07 (dostępność 10.07.2024- szkolenie na miejscu)
Turnus trwa 10 dni.
Miejsce: Ostrzyce, ok. 1h z Gdańska

Obowiązki:
- opieka nad dziećmi nad kąpieliskiem (jezioro oraz w czasie wycieczki do aquaparku, małe grupy)
- w czasie kiedy dzieci nie są nad kąpieliskiem, prowadzenie zajęć sportowych lub rekreacyjnych (według zainteresowań i umiejętności)

Wymagania:
- dostępność w dniach 11.07- 20.07.2024 (10.07- szkolenie na miejscu po południu, nocleg i wyżywienie zapewnione)
- kurs ratownika
- znajomość jęz. angielskiego (w czasie obozu posługujemy się językiem angielskim)
- mile widziane doświadczenie w pracy jako ratownik wodny

Oferujemy:
- wynagrodzenie 2.300 zł netto (za 10 dni pracy)
- zakwaterowanie w pensjonacie
- wyżywienie (4 posiłki dziennie)
- ubezpieczenie NNW i OC
- referencje
- pracę w anglojęzycznym środowisku, w znakomitym zespole
- dojazd do Ostrzyc z Gdańska, zwrot za dojazd do Gdańska
Informacje o firmie
Od 8 lat organizujemy 10-dniowe obozy językowe na Kaszubach nad jeziorem dla dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat. Pełne zanurzenie językowe.

Aktualizacja: 12.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Margot Turzyński

796070... Wyświetl numer
a...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Ostrzyce
SMS
Wyświetl numer